O nas

W Polesiu, pośród pól, brzóz i sosenek , przy drodze krajowej nr 12 (547 kilometr), w odległości 14 kilometrów od Puław, 13 kilometrów od Zwolenia i 6 kilometrów od Czarnolasu, znalazła swoje miejsce Karczma Maciejka. Architektura budynku nawiązuje do starej wiejskiej karczmy, która od dawna była nieodzownym elementem krajobrazu polskiej wsi.

Karczma Maciejka to miejsce przyjazne dla Gości, którzy zdecydują się zawitać w nasze progi.

U nas można odpocząć, zrelaksować się, skorzystać z internetu, a przede wszystkim najeść się do syta smacznie, zdrowo i niedrogo. Można także zaopatrzyć się w różnego rodzaju produkty. Odbywają się tu uroczystości rodzinne oraz spotkania towarzyskie i biznesowe. Karczma Maciejka jest otwarta dla wszystkich, dla miejscowych oraz przyjezdnych.

Proponujemy Państwu kuchnię polską, swojską, bazującą na zakwasach i wywarach, które są składnikiem naszych zup i sosów. Naszą kuchnię tworzymy sami, tu, na miejscu. Mamy stałe pozycje w karcie menu, a na tablicy można znaleźć dania dnia, codziennie inne. Posiadamy oddzielne menu na przyjęcia okolicznościowe.

Oferujemy Państwu dwie klimatyzowane sale biesiadne: salę na parterze w stylu starej wiejskiej karczmy oraz salę na piętrze, którą  Goście upodobali sobie na uroczystości rodzinne. Sala na piętrze, nazywana także Górną Salą, ma wystrój ceremonialny. Obydwie sale są wyposażone w kącik dla dzieci oraz przewijak.  Sala na piętrze posiada bramkę zabezpieczającą dostęp dzieci do klatki schodowej.

Do dyspozycji Gości jest ogródek letni, do którego przylegają dwa place zabaw. Oba place są ogrodzone i bezpieczne. Jeden z nich jest przeznaczony dla dzieci do lat 3. Drugi plac jest przeznaczony dla starszych dzieci.

Naszym Gościom oferujemy także możliwość skorzystania z łazienki z prysznicem oraz wygodny parking dla małych i dużych samochodów.

   Wszystkich Gości serdecznie zapraszamy.